АКТУАЛЬНО

Український католицький університет відкриває бакалаврську програму з права

П'ятниця, 22 листопада 2019, 11:20
Нова ціннісно-орієнтована освітня програма триватиме чотири роки, за підсумками яких випускники отримають диплом державного зразка. Перший набір заплановано на 2020 рік.

Над створенням і розробкою бакалаврату тривалий час працювала команда Школи права УКУ разом із правничою спільнотою та міжнародними організаціями:

«Програма органічно доповнить академічний профіль УКУ та буде відповідати тим високим стандартам, які були реалізовані в рамках існуючих програм, – розповів Іван Городиський, директор Школи права УКУ. – Наша мета – готувати юристів із ціннісним світоглядом, який формуватиметься на основі глибокого вивчення та розуміння професійної етики правника, католицького соціального вчення, верховенства права та прав людини. Правника, який не просто знає норми права, а й володіє справді юридичним мисленням».

Керівником програми стане Світлана Хилюк – завідувачка кафедри теорії права і прав людини УКУ, адвокатка, експертка з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні, член науково-консультативної ради Конституційного Суду України:

«Програма покликана дати можливість найкращим випускникам шкіл здобути в Україні вищу юридичну освіту відповідно до сучасних світових стандартів, – зазначила Світлана Хилюк. – Змістовне наповнення програми формувалося з урахуванням запитів юридичного ринку. Це передбачає вміння формувати та аргументувати правову позицію, критично аналізувати інформацію з різних джерел, ефективно комунікувати тощо. Але найперше – розуміння правничої професії як інструменту для досягнення спільного блага».

Навчальна програма напрацьована за підтримки Програми з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» USAID Ukraine. Генеральним партнером бакалаврату та Школи права УКУ стала найбільша українська юридична фірма «Астерс».

«Це, напевно, найбільша новина для українського юридичного ринку за останній час, – зазначив член Дорадчої ради Школи права УКУ, партнер «Астерс» Маркіян Ключковський.  – Університет і Школа права – це знак якості. Для нас важливо, щоб люди, які приходять в професію, мали не тільки потужну теоретичну базу юридичних знань, а й етичний і ціннісний фундамент».

Нова бакалаврська програма з права стала частиною стратегії Українського католицького університету «Університет, який служить». Наступний етап розвитку УКУ спрямований на впровадження культури суспільно-орієнтованого служіння:

Випускники Бакалаврської програми з права УКУ після 4 років навчання отримають дипломи державного зразка за спеціальністю 081 “Право” та зможуть продовжити навчання на магістратурі.

Набір на програму здійснюється на підставі ліцензії МОН України (наказ від 22.01.2019 № 99-л). Щоб дізнатися більше інформації про програму залишайте Ваші контакти за посиланням: http://bit.ly/2O5t4oP.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next