АКТУАЛЬНО

Українці в Угорщині відсвяткували День родини

Середа, 28 червня 2017, 17:14
24 червня українці в Угорщині відзначили День родини. Родинне свято відбулося на території Реколекційного центру святого Арнольда в Будапешті.

Сонячний день розпочався з ранішньої молитви та благословення отця Дам’яна, а відтак була спортивна програма для дітей та дорослих. Після спортивних змагань у каплиці відбувся Молебень до Христа Чоловіколюбця, під час якого священик розповів про цінності християнської сім’ї та родини і виклики, які стоять перед нею. Під час родинного заходу відбулася лекція «Щасливе подружжя. Роль жінки в ньому», яку провела голова спільноти «Назаретські родини» п. Віра Дячок при українській парафії Покрови Богородиці в Будапешті. А для дітей була організована креативна програма, яку провела катехитка Втерковська Марія.

Також цього ж дня для християнських родин відбулася презентація дитячого християнського табору «Веселі канікули з Богом», яку провели молоді аніматори з Дрогобича: Херович Святослав, Бандерівський Святослав, Юнак Мар’яна, Лелик Наталя.

Протягом дня під час святкування панувала радісна і родинна атмосфера.

Організаторами святкування були: спільнота «Назаретські родини» при парафії Покрови Богородиці в Будапешті та Українське самоврядування XI району м. Будапешта.

Спонсорами свята виступили: Товариство української культури в Будапешті, Державне самоврядування українців в Угорщині, Столичне самоврядування, II, IX та XXI самоврядування міста Будапешта.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Будапешті

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next