АКТУАЛЬНО

Українці в Угорщині відсвяткували Великдень

П'ятниця, 21 квітня 2017, 17:52
Українці в Угорщині відсвяткували Великодні свята в Будапешті. Святкові богослужіння відбулися при українській парафії Покрови Пресвятої Богородиці, в храмі Святого Флоріана, який знаходиться на площі Тараса Шевченка.

Божественну Літургію відправив о. Дам’ян Габорій, душпастир для українців в Угорщині, в супроводі чоловічого хору «Новус». На завершення Літургії священик прочитав Великоднє послання Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. А відтак біля церкви, на площі Шевченка, відбувся чин освячення великоднього кошика. На завершення свята всіх присутніх чекала Великодня гостина.

Уже стало традицією, що українці з різних міст Угорщини з'їжаються на це велике свято. Також у богослужінні взяли участь представники українського дипломатичного корпусу в Угорщині, гості з України та місцеві угорці.

Готуючись до світлого Воскресіння, українська громада відбула Великопісні реколекції, які провів о. Роман Пушка з Ніжина, декан Чернігівський, і взяла участь у страсних Богослужіннях, які відбулися в храмі Святого Флоріана.

До організації свята спричинилися: Товариство української культури в Угорщині, Державне самоврядування українців в Угорщині, Національне самоврядування українців VIII і IX районів м. Будапешта.

Інформацію надали в прес-службі УГКЦ в Угорщині

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1344
clr:53
cch:-no-
sql:0.1012
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,470,536
m: 2,971,480