АКТУАЛЬНО

УКУ втретє очолив рейтинг українських вишів із найвищим середнім балом вступу на контракт

П'ятниця, 31 січня 2020, 12:07
Третій рік поспіль УКУ є першим у Рейтингу вишів за показником «Бал ЗНО на контракт» від Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

За даними рейтингу, середній бал вступника на бакалаврські програми на контракт в УКУ у 2019 році становив 183,72 бала. Другий у рейтингу український виш, Києво-Могилянська академія, відстає від УКУ на понад 9 балів, із результатом у 173,99 балів.

Це не перший рейтинг українських вишів, очолюваний УКУ. Зокрема, під час вступної кампанії 2018 року вступники УКУ показали середній результат ЗНО у 181,4 бали, випередивши у загальноукраїнському рейтингу провідні виші – Національний університет «Києво-Могилянська академія» (із середнім балом 173,3)  та Київський національний університет імені Тараса Шевченка (із середнім балом 171,6).

За результатами вступної кампанії 2019 загальний середній бал ЗНО вступника в УКУ станов вже 187,98.

Проректорка з науково-педагогічної роботи Софія Опацька розповідає, які з кроків Стратегії'2025 покликані у майбутньому приваблювати найкращих студентів в УКУ: «Ми розуміємо, що найкращі студенти до нас вже вступають – і цей рейтинг вкотре підтверджує цю тезу. Та коли сильні студенти опиняються в аудиторії, це може стати серйозним викликом для викладачів. Наші викладачі готові до цих викликів, і аналіз та покращення студентського досвіду є одними з ключових завдань частини «Найкращі викладачі для найкращих студентів» у Стратегії'2025».

«З іншого боку, – продовжує проректорка, – за, хоч і високими, результатами ЗНО ми не бачимо особистості студента. Подекуди високий результат ЗНО зумовлений не лише працьовитістю, а й доступом до репетиторів. Нашою найважливішою метою є соціально заангажовані випускники, готові реалізувати свій лідерський потенціал у майбутньому служінні. Саме тому в новій Стратегії ми рухаємося шляхом суспільно-орієнтованого навчання та волонтерства, у такий спосіб укладаючи підґрунтя для виховання не лише інтелектуальної еліти, а й морально-етичних лідерів».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua


ТЕГИ: УКУ, рейтинг
ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next