АКТУАЛЬНО

УКУ запрошує приєднатися до святкування онлайн-випускного

Середа, 24 червня 2020, 12:35
Український католицький університет, вивчивши американські та європейські практики проведення випускних в умовах пандемії коронавірусу, уже цієї суботи, 27 червня, організовує онлайн-випускний, до перегляду якого запрошує приєднатися спільноту УКУ та всіх охочих.

Онлайн-трансляція відбуватиметься на Ютуб-каналі УКУ о 18:30 (за київським часом) та на офіційній Фейсбук-сторінці університету, а раніше, о 12:00, транслюватимуть святкову Літургію з церкви Святої Софії - Премудрості Божої.

Під час урочистої частини до випускників з промовами звернуться президент УКУ владика Борис Ґудзяк, отець ректор Богдан Прах та почесний промовець 2020 року – український поет та прозаїк Сергій Жадан. Привітають випускників і відомі люди з України та інших країн: Адріан Сливоцький, Едвард Лукас, Шон Патрік Лаветт, Оксана Забужко, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Марічка Бурмака, Тарас Тополя, гурт «Піккардійська терція» та багато інших. Слово матимуть і випускники попередніх років, батьки цьогорічних випускників, а також студент-салютатор та студент-веледиктор 2020, яких університет обирає щороку за підсумком конкурсу. Опісля випускники матимуть закриті zoom-зустрічі у факультетах.

«Якщо щиро, «онлайн-випускний» звучить трохи дивно. Але чи не дивним став світ в останні місяці? І навіть в дуже дивних ситуаціях, коли ми поряд з людьми, яких поважаємо, цінуємо і які нас надихають, може бути багато позитивної енергії і настрою. В УКУ є дуже важливе слово – спільнота, і ми хочемо відчути в цей день випускних урочистостей нашу спільноту.  Навіть якщо фізично ми будемо на відстані, емоційно ми будемо усі разом», – розповідає проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи Софія Опацька. 

Детальніше про цьогорічний випускний в УКУ та програму урочистостей можна дізнатися тут: http://graduation.ucu.edu.ua/

Також можна  стежити за подією у Фейсбуку: https://www.facebook.com/events/1188225004859681/

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next