АКТУАЛЬНО

УКУ запрошує на вебінар «Рецепція Замойської реформи в літургійному житті Перемишльської унійної єпархії (1720-1746 рр.)»

Вівторок, 23 червня 2020, 11:14
23 червня відбудеться вебінар-5 програми «Київське християнство». Зустріч організована спільно з кафедрою літургійних наук УКУ.

З темою «Рецепція Замойської реформи в літургійному житті Перемишльської унійної єпархії (1720-1746 рр.)» виступить о. д-р. Олег Чупа з Дрогобицької духовної семінарії. Початок о 16-й годині.

У період єпископського служіння Єроніма Устрицького (1715-1746 рр.) в Перемишльській єпархії відбувалася поступова рецепція постанов Замойського синоду 1720 р., частина яких стосувалася літургійного життя. У доповіді, представленій для наукового семінару, на підставі вивчення книг духовного суду, візитаційних актів і богослужбових книг буде окреслено особливості звершення Божественної Літургії і богослужінь Часослова в окремих парафіях єпархії. Як вдалося з’ясувати, незважаючи на літургійну реформу, богослужбове життя парафій Перемишльської єпархії у цей період ще не зазнало суттєвих змін.

https://www.facebook.com/events/201696954250453/

Щоб отримати лінк зум для долучення до трансляції, потрібно зареєструватися

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://theological.ucu.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next