АКТУАЛЬНО

Уперше в Донецькому екзархаті відбулася молодіжна Хресна дорога із Токмака до Снігурівки

Вівторок, 03 квітня 2018, 11:33
Із благословення владики Степана (Менька), Екзарха Донецького УГКЦ, 30 березня відбулася молодіжна Хресна дорога із м. Токмак, що в Запорізькій області, до святині в Снігурівці, що в Запорізькій області, де перебуває копія чудотворної ікони Богородиці «Salus Populi Romani». Участь у молитві взяли близько 60 молодих людей (більшість – молодь Запорізького деканату).

Молитовний захід відбувся з ініціативи представників Комісії у справах молоді Донецького екзархату УГКЦ, головою якої є о. Ростислав Муховський, аби згуртувати молодь навколо молитви і Христа. Духовними провідниками молитви були священики, які й зачитували розважання. Тож у Хресній дорозі взяли участь і такі священики: о. Роман Вовк, декан Запорізький, о. Іван Колосок з Нікополя, що на Дніпропетровщині, о. Петро Креніцький та о. Олександр Богомаз із Мелітополя Запорізької області, о. Юрій Драпак з Приморська Запорізької області, о. Тарас Буричко з Токмака Запорізької області, о. Василь Пастух зі Снігурівки Запорізької області.

Хресна дорога розпочалася  в 17:00 від храму Святих апостолів Петра і Павла (вул. Володимирівська). Попереду несли хрест, за ним йшла молодь з факелами, потім священики та інші молільники. Стації Хресної дороги були про страсті Христові, а після них - розважання про сучасність (військові дії на Донбасі, Майдан). Молільники рушили центральною частиною міста і продовжили молитовний хід до окружної дороги. А тут їх чекав автобус, яким вони доїхали до Снігурівки. За кілька кілометрів до святині учасники молитви рушили ходою і завершили молитву перед храмом Святого пророка Іллі. У церкві вони помолилися Божественну Літургію, яку очолив о. Роман Вовк, а  після цього всі переглянули фільм про розвиток парафії тут.

За словами священиків, дехто з перехожих зупинявся і  дивився на цю  молитовну процесію. А коли молільники  йшли центральною частиною міста, то люди підходили до вікон і з цікавістю спостерігали, що відбувається.  

Руслана Ткаченко, Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next