АКТУАЛЬНО

Уперше в Харкові показали документальний фільм «Справа «Рифи» про життя великого українця Йосифа Сліпого

Понеділок, 29 травня 2017, 10:25
28 травня відбувся показ документального фільму «Справа «Рифи» у місті Харкові. Документальна стрічка розповідає про патріарха Йосифа Сліпого: обставини арешту в роки тоталітарних переслідувань, ув’язнення християнського подвижника та звільнення незламного в’язня радянських таборів.

Режисер Олена Мошинська та продюсер Павло Казанцев протягом двох років збирали матеріали буквально по крупинках (архіви у Римі, Москві та Америці), але це недарма, адже вийшов надзвичайно потужний фільм, який не залишив нікого байдужим!

На жаль, не всі знають про таких великих українців, як Йосиф Сліпий, проте тепер, після показу кінострічки «Справа «Рифи», кожний мав змогу не тільки дізнатися про чоловіка невтомної праці і глибокої мудрості, а  й зрозуміти сутність тих подій, тих років, тих терпінь, через які  пройшов патріарх Йосиф.

На кінець, пан Роман Черемський показав місце, де перебував Йосиф Сліпий під час ув’язнення в Харкові, а також розповів про історію встановлення дошки, присвяченої  патріархові.

Щиро вдячні владиці Василію, Екзарху Харківському, Олені Мошинській, Павлові Казанцеву та с. Григорії (Костів) за організацію перегляду фільму!

Фото: Марія Слободенюк

ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next