АКТУАЛЬНО

Упродовж місяця на інтерактивну карту УГКЦ нанесено 135 сакральних об'єктів

Вівторок, 24 травня 2016, 12:57
За перший місяць адміністрування інтерактивної карти УГКЦ нанесено позначки 3 соборів, 82 храмів, 11 дерев'яних церков, 32 каплиць, 6 монастирів і 1 музею. Разом 135 об'єктів.

Зокрема додано всі парафії Львівської архиєпархії (локації, адреси та фото). Також практично повністю нанесені парафії Єпархії святого Володимира Великого у Парижі (додані тільки ті парафії, які мають постійні конкретні локації, тобто сталі адреси).

У ці дні триває процес додавання сакральних об’єктів Торонтонської єпархії та двох єпархій УГКЦ у Польщі. Також додаємо ті об’єкти, інформацію про які отримуємо на електронну адресу [email protected].

«Велика частина позначених сакральних об’єктів Церкви містить інформацію про історію, розклад богослужінь, контакти, фото, а деякі й відео. Проте є значна частина, де ще бракує цієї інформації. Тому просимо тих священиків, монахів і монахинь, мирян, які знайдуть відповідну позначку свого храму, каплиці, монастиря, навчального закладу, музею перевірити її і, у разі неточностей чи доповнень, писати на адресу: [email protected]. Також пишіть нам усі ті, хто ще не знаходить своєї інформації», – сказав у коментарі о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

Як ми повідомляли, 11 квітня 2016 року Департамент інформації УГКЦ презентував новий інтернет-проект «Інтерактивна карта УГКЦ». Карту створено в рамках Року Божого милосердя, який триває в УГКЦ і у всій Католицькій Церкві з 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року. Завдання: вказати на карті всі сакральні об’єкти УГКЦ, в яких відкрито Двері Божого милосердя.

Проте вже в процесі розроблення цього проекту виникла ідея нанести на карту «усю Українську Греко-Католицьку Церкву». Ідеться про те, щоб позначити всі катедральні і парафіяльні храми, каплиці, монастирі, навчальні заклади, музеї. Не просто позначити, а подати коротку довідку про об’єкт, розклад богослужінь, якісні фотографії, відео і всі контактні дані: поштову і електронну адресу, адресу веб-сторінки, номери телефонів тощо.

Запрошуємо всіх вірних Церкви з усього світу, які не знаходять на карті інформації про свій храм/монастир/навчальний заклад/музей надіслати на електронну адресу [email protected] усю необхідну інформацію. Не забудьте вказати, чи є у вас мощі святих, чудотворна ікона або джерело.

Зразком для того, яку саме інформацію ми від вас очікуємо, може бути, зокрема, церква і монастир Святого Василія Великого в Києві. Просимо на нашій карті http://map.ugcc.ua знайти відповідну позначку цієї церкви чи віднайти її в переліку об’єктів у правій колонці і побачити подану інформацію.

Увага! Важливим вашим завдання є разом із описом, якісними фото- і відеоматеріалами надіслати нам координати вашого храму, монастиря чи семінарії. Як їх визначити? Заходите на карти google. Наприклад www.google.com.ua/maps. Знаходите свій об’єкт (у випадках, де його не відображено, то місце його розташування), натискаєте праву кнопку мишки і в переліку опцій обираєте «Що тут?» Вам висвітлиться дві групи цифр, які потрібно нам надіслати. Для прикладу координати Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві 50.453180, 30.586529.

Створюймо разом інтерактивну карту УГКЦ!

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next