АКТУАЛЬНО

У соборі Святого Юра відбулася Урочиста академія з нагоди 125-річчя від дня народження патріарха Йосифа

Понеділок, 20 лютого 2017, 12:34
У неділю, 19 лютого 2017 року, в архикатедральному соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Святого Юра, 5) відбулася Урочиста академія, присвячена 125-річчю від дня народження патріарха Йосифа (Сліпого).

Духовне слово про тернистий життєвий шлях ісповідника віри та довголітнього Главу УГКЦ патріарха Йосифа та про його роль в історії Вселенської Церкви виголосив владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

Музичну програму на високому мистецькому рівні виконали солісти, хор і камерний оркестр лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужена академічна капела України «Трембіта» під батутою заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика. Слово про життя та служіння майстерно виголосила  заслужений працівник культури України Марія Христинич.

Протягом Урочистої академії відбулася прем’єра двох музичних творів Мирослава Волинського: «Заповіт» на тексти патріарха Йосифа (Сліпого) у поетичному переспіві Анни Волинської, а також «Не покидав Тебе я, Україно» на слова Галини Архитко.

Усім присутнім на святі було роздано «Заповіт» Блаженнішого патріарха Йосифа Сліпого, підготовлений Релігійним товариством «Свята Софія» для українців-католиків (Рим).

Після Урочистої академії владика Ігор подарував виконавцям та організаторам цінні подарунки – двотомне видання «Патріярх Йосиф Сліпий і красне письменство» авторства Ірини Іванкович.

Організаторами Академії виступили: Львівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США, Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого та Фундація «Андрей». Автор проекту та втілення – Михайло Перун.

У переповненому архикатедральному соборі Святого Юра вшанувати 125-ту річницю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого прийшло духовенство, місцева та обласна влада, інтелігенція та численні вірні.

www.ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next