АКТУАЛЬНО

Урочисте повернення Богородчанської ікони Божої Матері

Понеділок, 26 вересня 2016, 14:46
25 вересня в м. Богородчанах відбулося торжественне святкування повернення древньої ікони Богородиці, яку привезли для міщан та прочан делегати із Польщі. Варто зазначити, що ікона Богородчанської Божої Матері була вивезена з міста 72 роки тому і нарешті сьогодні знову «завітала», щоб при нагоді святкування 575-ї річниці від першої письмової згадки про м. Богородчани розпалити серця всіх вірних особливою любов’ю та пошаною до Небесної Цариці – Богородиці, яка є нашою заступницею перед Богом та постійною помічницею у всіх бідах і незгодах.

Розпочалося сьогоднішнє святкування від монумента Богородиці, де всі прочани зустрічали Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина), а також польську делегацію, яка завітала до Богородчан з великим духовним подарунком – іконою Богородиці. Після слів привітань розпочався процесійний хід до храму Святого Івана Богослова, де була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія. Очолив святкове богослужіння Митрополит Володимир  у співслужінні з митр. прот. Петром Дирівом (Богородчанський протопресвітеріат), митр. прот. Дмитром Гірняком (Солтвинський протопресвітеріат), численним духовенством Івано-Франківської архиєпархії та отцями домініканцями із Польщі.

Під час своєї проповіді владика Володимир роздумував над місцем Богородиці в нашому духовному житті та крокуванні до спасіння, а особливо на тій глибокій любові всіх вірних до Божої Матінки, яка здавна була і залишається покровителькою та заступницею нашого багатостраждального українського народу.

Після завершення Літургії Митрополит уділив усім присутнім своє архипастирське благословення, після чого всі парафіяни та прочани мали змогу приступити до Богородчанської ікони Божої Матері і попросити в Небесної Матінки миру, злагоди і любові для себе та всього українського народу.

ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next