АКТУАЛЬНО

«Успіх будете мати тоді, коли ваші рішення збігатимуться з Божими заповідями», - єпископ Василій Івасюк благословив новообраних очільників Коломийської ОТГ

Середа, 18 листопада 2020, 16:52
16 листопада біля Музею писанкового розпису, що в м. Коломия, відбулася присяга новообраного голови Коломийської об’єднаної територіальної громади п. Богдана Станіславського. Новообраний очільник складав присягу на Острозькій Біблії і Конституції України.

На це урочисте дійство завітав також правлячий архиєрей Коломийської єпархії Василій Івасюк. Владика звернувся до представників новообраної влади такими словами: «Шановний пане Богдане Миколайовичу, шановні новообрані депутати, ось цю присягу ви своєю присутністю склали разом із головою. Митрополит Андрей Шептицький навчає, що успіх будете мати тоді, коли ваші рішення збігатимуться із Божими заповідями і заповідями любові до ближнього. Ключ до перетворення Коломийської ОТГ перебуває у вашому бажанні змінювати себе».

На завершення владика Василій побажав п. Богдану Станіславському йти мужньо з вірою в серці та зі словом Божим на устах сміливо виконувати свої обов’язки.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kolugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Де можна зустріти Бога? (про те, що Церква – це не лише стіни храму)28 листопада

У 29-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ запропонував подивитися на Христову Церкву як на...

МЕДІА
Prev Next