АКТУАЛЬНО

«Ми відклали скликання VІІ сесії Патріаршого Собору, але праця Секретаріату має продовжуватися», – Блаженніший Святослав

П'ятниця, 10 липня 2020, 10:53
Про це сказав Блаженніший Святослав 9 липня 2020 року під час чергової онлайн-зустрічі з членами Секретаріату VІІ сесії Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви.

Предстоятель УГКЦ висловив бажання періодично збиратися в онлайн-форматі, щоб і надалі працювати над підготуванням VІІ сесії Собору. На його переконання, основним моментом діяльності є контакт з єпархіями та екзархатами світу.

Ще однією темою онлайн-зустрічі стало питання життя і діяльності Церкви в сучасних умовах посткоронавірусного світу. Блаженніший Святослав закликав про це роздумувати спільно з синодальною робочою групою з опрацювання Душпастирського плану УГКЦ.

Всецерковний Собор Української Греко-Католицької Церкви на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ» мав відбутися 26–29 серпня 2020 року в м. Львові, але з огляду на пандемію короновірусної інфекції COVID-19, його проведення було перенесено на друге півріччя 2021 року.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next