АКТУАЛЬНО

Від дітей – до дітей. Івано-франківські католицькі школярі провели благодійний ярмарок для дитячої реанімації

Понеділок, 18 листопада 2019, 09:14
Впродовж жовтня учні Католицької школи святого Василія Великого, що на вул. Василіанок м. Івано-Франківська, проводили благодійний ярмарок: готували солодощі, різні вироби декору, а опісля продавали це все своїм батькам та вчителям.

Усі зібрані кошти школярі вирішили передати для відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей обласної дитячої клінічної лікарні. На них лікарі придбали медичну апаратуру.

16  листопада цей прилад був переданий працівникам відділення.

«Батьки та діти нас дуже радо підтримали, коли ми висловили свою думку спрямувати кошти саме для потребуючих діток. Цього року це якось по-особливому відчувалося, ми бачили їхню відповідальність і все це стимулювало нас до плідної праці», – каже заступник директора п. Наталія Стефанюк.

Лікарі продемонстрували дітям, як буде застосовуватися їх подарунок. Лікарі розповіли про роботу медичної апаратури під час транспортування немовлят.

«Ми були дуже зворушені, коли почули, що ви хочете нам допомогти. Хочемо, щоб ви знали, що в кожному врятованому житті відтепер буде і ваша лепта», – говорить дитячий лікар анестезіолог п. Уляна Сташко.

Медики щиро вдячні за допомогу учням, батькам та працівникам Католицької школи св. Василія Великого.

«Апарат уже є в реанімобілі та послужить для порятунку немовлят», – запевняють лікарі.

Пригадуємо, що у вересні в Католицькій гімназії відмовилися від квітів на День знань заради здоров’я онкохворих дітей.

о. Володимир Лукашевський,
прессекретар Івано-Франківський архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Насправді правильна назва свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього є Всемірне Воздвиження Чесного Хреста, тобто всесвітнє. Про це...

МЕДІА
Prev Next