АКТУАЛЬНО

Від гармонії з природою до гармонії з собою – зустріч з авторкою екоказки «Арчі»

Вівторок, 10 травня 2022, 19:41
9 травня з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській духовній семінарії відбулася зустріч вимушено переселених дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, котрі тимчасово знайшли прихисток у семінарійних стінах із сучасною українською письменницею, поеткою та казкотерапевткою Катериною Єгорушкіною.

В рамках зустрічі п. Катерина презентувала присутнім дві авторські казочки «Арчі» та «Історії хоробриків». Перша казочка, видавцем, якої є Бюро УГКЦ з питань екології, покликана формувати в діток почуття відповідальності та турботи про природу. А друга містить низку захоплюючих історій, які допомагають діткам долати особисті страхи та формувати в собі рішучість та сміливість, що особливо актуально в наш час. Письменниця сфокусувала увагу на тому, що відвага і хоробрість формується в дітей завдяки друзям та рідним людям, які є поруч і завжди готові допомогти подолати труднощі.

Далі авторка продекламувала одну з історій і запропонувала присутнім спробувати придумати свою казкову пригоду про хороброго героя, який зробив щось неймовірне. Діти мали змогу візуалізувати свого уявного героя та його подвиг через малюнок, а потім представити плід своєї уяви присутнім та поділитися враженнями, які виникали під час терапевтичного процесу.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, а одна з учасниць похвалилася, що декілька днів тому вони цілим класом читали казочку «Арчі» і подякувала авторці за такі чудові, натхненні казочки.

Завершився захід спільною світлиною та словами подяки від організаторів, батьків та дітей.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next