АКТУАЛЬНО

Від сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії починає діяти «гаряча лінія» для замовлення безкоштовних обідів

Середа, 22 квітня 2020, 08:06
З благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, в рамках діяльності антикризового координаційного центру, Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ запускає новий проєкт, суть якого полягає в забезпеченні потребуючих безкоштовними обідами. Щодня планується роздавати від ста до двохсот безкоштовних обідів. Уже від середи, 22 квітня, соціально-незахищені верстви населення м. Івано-Франківська зможуть отримати безкоштовні обіди від архиєпархії за попереднім замовленням.

Такі обіди надаватимуть багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, сім’ям у складних обставинах, родинам, де є діти або батьки з інвалідністю та людям похилого віку.

Щоб замовити такий обід потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером (098) 099 23 40 та заповнити невелику анкету. Обід безкоштовно доставлятимуть волонтери за вказаною адресою.

«Основна мета, – кажуть в антикризовому архиєпархіальному центрі, – допомогти тим, хто особливо на час карантину не може забезпечити себе найнеобхіднішим, в тому числі і їжею».

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next