АКТУАЛЬНО

Від сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії починає діяти «гаряча лінія» для замовлення безкоштовних обідів

Середа, 22 квітня 2020, 08:06
З благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, в рамках діяльності антикризового координаційного центру, Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ запускає новий проєкт, суть якого полягає в забезпеченні потребуючих безкоштовними обідами. Щодня планується роздавати від ста до двохсот безкоштовних обідів. Уже від середи, 22 квітня, соціально-незахищені верстви населення м. Івано-Франківська зможуть отримати безкоштовні обіди від архиєпархії за попереднім замовленням.

Такі обіди надаватимуть багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, одиноким матерям, сім’ям у складних обставинах, родинам, де є діти або батьки з інвалідністю та людям похилого віку.

Щоб замовити такий обід потрібно зателефонувати на гарячу лінію за номером (098) 099 23 40 та заповнити невелику анкету. Обід безкоштовно доставлятимуть волонтери за вказаною адресою.

«Основна мета, – кажуть в антикризовому архиєпархіальному центрі, – допомогти тим, хто особливо на час карантину не може забезпечити себе найнеобхіднішим, в тому числі і їжею».

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next