АКТУАЛЬНО

Відбудеться проща до святого Хітону

Вівторок, 31 січня 2012, 12:08
З 13 квітня до 13 травня 2012 року в найстарішому місті Німеччини, Трір, відбуватиметься особлива подія – проща до святого Хітону. Святий Хітон – це одяг Ісуса Христа, найбільша цінність Трірського собору, в якому він [хітон] зберігається закритим і недосяжним для людського ока впродовж століть. Про це повідомила прес-служба Молодіжної комісії Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.
З 13 квітня до 13 травня 2012 року в найстарішому місті Німеччини, Трір, відбуватиметься особлива подія – проща до святого Хітону. Святий Хітон – це одяг Ісуса Христа, найбільша цінність Трірського собору, в якому він [хітон] зберігається закритим і недосяжним для людського ока впродовж століть. Про це повідомила прес-служба Молодіжної комісії Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ. Паломницький центр спільно з Молодіжною комісією Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ запрошує всіх охочих вирушити в паломництво до цього міста під гаслом «І злучите, що роз’єднане». У рамках паломництва 25 квітня 2012 року в Трірі Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Владика Володимир (Війтишин) очолить Архиєрейську Літургію у візантійському обряді . Святий Хітон виставляють для прилюдного почитання дуже рідко і лише з нагоди прощі. Так, у  минулому столітті ця реліквія була доступна для молільників лише тричі: у 1933, 1959 і 1996 роках. Паломництво з України відбуватиметься з 22 до 30 квітня 2012 року. Прочани зможуть також відвідати Берлін, Люксембург, Париж і Мюнхен. За детальнішою інформацією можна звертатися до Паломницького центру Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гарбарська, 20. Контактні телефони: (0342) 73 17 46, (094) 922 47 46.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next