АКТУАЛЬНО

Відбулась проща спільноти «Матері в молитві» Київської архиєпархії

Вівторок, 13 липня 2010, 14:30
6-7 липня 2010 року на свято Різдва св. Івана Хрестителя, прочани спільноти «Матері в молитві» Київської архиєпархії здійснили прощу до Глинян, Унева та Почаєва.
6-7 липня 2010 року на свято Різдва св. Івана Хрестителя, прочани спільноти «Матері в молитві» Київської архиєпархії здійснили прощу до Глинян, Унева та Почаєва. Проща розпочалась у вівторок зі Святої Літургії в храмі св. Миколи Доброго (Київ, вул. Покровська, 6). Прочани молилися дорогою, на нічних чуваннях у Святоіванівській Лаврі Студійського Уставу у Львові та біля чудесно відновленого образу Розп’яття у Глинянах, приступили до Святих Таїнств Покаяння та Пресвятої Євхаристії. Також, дорогою прочани зачерпнули води із джерела на Божій Горі (с. Великі Бережці, Кременецького району, Тернопільської області) та відвідали Почаївську Лавру. Серед молитов прочани практикували: Св. Літургію, Вечірню, Утреню, Часи, Акафісти, Вервицю, молитви спільноти «Матері в молитві», приватні молитви, духовні пісні. Духовний провід прощі здійснила с. Януарія Ісик ЧСВВ.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next