АКТУАЛЬНО

Відбулася XXV Молодіжна проща зі Стрия до відпустового місця на Ясній горі в Гошеві

Понеділок, 22 травня 2017, 10:34
21 травня 2017 року відбулася XXV Молодіжна проща зі Стрия до відпустового місця Свято-Преображенського монастиря отців Чину святого Василія Великого в с. Гошів. Архиєрейську Літургію очолив владика Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський (Канада), у співслужінні з владикою Богданом (Манишиним), Єпископом-помічником Стрийської єпархії. .

Владика Кен, проповідуючи до багатотисячної молоді, яка здійснила цього дня ювілейне паломництво на Ясну гору в Гошеві, розважав над текстом Євангелія про зцілення сліпородженого чоловіка. Зокрема, єпископ порушив проблему конфлікту між поколіннями, закликаючи молодь до «спілкування зі старшими людьми, щоб перейняти їхню мудрість життя».

«Батьки нам давали те, що було потрібним для нашого життя, а Бог нам дає те, що є потрібним для нашого спасіння. І сьогодні в Євангелії ми бачили, що той чоловік отримав зір, щоб не тільки бачити світ довкола, але ясно бачити Спасителя. І це є те, що нам потрібно просити. Господи, відкрий мої сліпі очі! Ісусе, ми хочемо бачити все, що нам потрібно», – звернувся до паломників проповідник, акцентуючи на мудрості особистих прохань і вартості речей, потрібних для спасіння.

Прес-служба Стрийської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next