АКТУАЛЬНО

Відбулася перша сесія Собору Івано-Франківської архиєпархії «Жива парафії – місце зустрічі з живим Христом»

Понеділок, 07 квітня 2014, 08:10
Відкриття і робочі зустрічі Собору проходили в ЗОШ № 1 м. Галича і налічували більше як 180 учасників. Дирекція школи та представники місцевої влади зустріли Митрополита Володимира. «Дякуємо Господу Богу і вам за щире прийняття делегатів і сприяння у проведенні першої сесії Собору. Наша спільна праця дасть добрі рішення і пропозиції у розвитку Церкви і її служіння…» - зазначив Митрополит. Відтак розпочалася реєстрація учасників і проведення сесії згідно з регламентом.

На початку Митрополит благословив доповідачів, зачитавши молитву, та ознайомився з виставкою вишиваних ікон і пасхальних композицій, яку підготували до сесії Собору школярі Галицької ЗОШ № 1. А далі митр. прот. Олег Каськів, секретар Собору, оголосив регламентний порядок проведення сесії та представив доповідачів.

Серед доповідачів були:

І доповідь – с. Юліана Дзюбата (голова Катехитичної комісії Івано-Франківської архиєпархії). Тема доповіді: «Катехитичне служіння як необхідна умова «живої» парафії».

ІІ доповідь – о. Йосафат Фітель (ігумен монастиря Царя Христа, парох парафії Царя Христа м. Івано-Франківська). Тема доповіді: «Парафія – місце ділення дарами Святого Духа».

Відеоспівдоповідь – Приклади ділення парафіяльними дарами:  о. Йосафат Фітель.

ІІІ доповідь – о. Йосафат Мощич (синкел у справах мирянських рухів та організацій Івано-Франківської архиєпархії). Тема доповіді: «Міcійність парафії».

IV доповідь – митр. прот. Володимир Чорній (директор архиєпархіального Карітасу). Тема доповіді:«Служіння ближньому – вираження внутрішньої природи Церкви за посередництвом Карітасу».

V доповідь -  д-р Володимир Шеремета (голова Екологічного бюро УГКЦ). Тема доповіді: «Служіння для збереження створіння в контексті Стратегії УГКЦ «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом».

VІ доповідь – о. Віталій Демянець (голова Молодіжної комісії Івано-Франківської архиєпархії). Тема доповіді: «Участь молоді в парафіяльному житті УГКЦ у світлі пастирського листа «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Після представлення основних тем доповідей відбулася робота в групах, кожну з яких відвідав Митрополит з практичними побажаннями і настановами.

Закінчилася перша сесія Архиєпархіального собору 2014 «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» завершальною молитвою Митрополита, врученням подячних грамот за сприяння в проведенні Собору: Петру Стрембіцькому – голові Галицької районної ради, Оресту Трачику – Міському голові Галича, та Марії Савчук – директору школи.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Ієрей Юрій Трухан, прес-секретар Івано-Франківської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Десять невідомих фактів про Різдво за Святим Письмом16 січня

Пропонуємо десять цитат про Різдво ГНІХ про, які ви не зауважували на сторінках Святого Письма, які висловив о. Євген Станішевський, фаховий...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1657
clr:53
cch:-no-
sql:0.1331
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,348,136
m: 2,986,112