АКТУАЛЬНО

Відбувся перший візит єпископа УГКЦ до Фінляндії

Неділя, 23 вересня 2018, 06:57
У суботу, 22 вересня, відбулася Архиєрейська Божественна Літургія в катедральному храмі Святого Генріха в Хельсинки, яку очолив голова Пасторально-міграційного відділу Української Греко-Католицької Церкви владика Йосиф (Мілян).

Із ним співслужили: душпастир для українців греко-католиків Естонії о. Олег Поп’юк та працівники ПМВ - о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин та о. Роман Ільницький.

Це перший візит Українського єпископа до Фінляндії.

Після Літургії відбулася зустріч з громадою та дружнє спілкування.

Довідка: Перші постійні богослужіння розпочалися у Хельсинки з 2011 р. Тоді до вірних УГКЦ тричі на рік приїжджав о. Іван Мачужак – на Різдво, Пасху та з нагоди початку навчального року. Із 2016 р. служіння у Хельсинки для української громади перейняв о. Олег Поп’юк. Богослужіння відбуваються раз на місяць кожної четвертої неділі місяця о 16:00 в катедрі Святого Генріха. Кожного року щоразу більше українців приїжджає до Фінляндії на постійне місце проживання. Нова діаспора формується з осіб, які на початку 2000-х років приїхали на навчання та працю.

pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next