АКТУАЛЬНО

Для родин священників Паризької єпархії провели реколекції

Понеділок, 04 листопада 2019, 10:42
З 28 по 30 жовтня у Шевтонському монастирі, що в Бельгії, тривали реколекції для родин священників, які душпастирюють на теренах Паризької єпархїї.

Цьогорічними реколектантами були о. Михайло та п. Леся Микитчини із Стрийської єпархії, які радо відгукнулися на запрошення організатора – Комісії у справах мирян Паризької єпархії.

Радісні, відкриті та сповнені миру вони розповідали про своє життя – нелегке, з різноманітними викликами та переживання, але водночас сповнене великих Божих ласк і благодаті.

Будь-яка їхня історія була наповнена усвідомленням  Божої присутності в житті та необхідності відповідати на цю присутність. З гумором, а водночас з юнацьким захопленням реколектанти розповідали про свої стосунки: про листи, розставання, переживання і любов, яка здатна освітлювати та зігрівати у найхолодніші часи. Вони не мають секретів виховання, не пропонують теорій, які мали б привести до родинного успіху та благополуччя, але дивляться одне на одного з великою любов’ю та пошаною, і всі розуміють, що це є основа їхнього щасливого сімейного життя. А таке життя не може не приносити плодів – обидва сини пішли батьківськими шляхом – обрали шлях священства.

І хоча між реаліями та викликами Паризької та Стрийської єпархій є чимало відмінностей, головні питання для родин священників залишаються одні і ті ж – як бути водночас і добрим батьком, і чоловіком, і священником? Яке покликання дружини священника? Як свідчити своїм подружнім життя віру у Христа та Його Євангеліє? Як передати своїм дітям віру у живого Христа?

Багатолітній досвід сімейного та священничого життя і служіння, яким ділилися гості, став доброю нагодою для учасників реколекцій побачити своє служіння у новому світлі та, можливо, знайти відповіді на давно хвилюючі запитання, а усім дітям (а їх було сімнадцятеро) разом весело провести час та скріпити свою дитячу дружбу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next