АКТУАЛЬНО

Відбулося засідання оргкомітету по проведенні Патріаршої прощі в с. Крилос

Середа, 24 липня 2019, 12:13
23 липня у приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки до проведення 3-4 серпня Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони, що в с. Крилос, яку очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав

Цього року проща відбудеться з нагоди відзначення ювілею 30-річчя виходу УГКЦ з підпілля.

У заході взяли участь священнослужителі на чолі з синкелом у справах духовенства і священничих родин Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ прот. Олегом Каськівим, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, представники правоохоронних органів, а також відповідальні за організаційно-технічне забезпечення дійства.

Отець Олег Каськів розповів про організаційні моменти, що стосуватимуться процесійного виходу паломників, які одночасно вирушатимуть пішки із Івано-Франківська, Калуша, Галича та велопрощею із Голині.

Ігор Пасічняк наголосив на важливості інформаційного забезпечення проведення Патріаршої прощі. Доручено оприлюднити у ЗМІ карти-схеми місць стоянок автомобільного транспорту поблизу Крилоса. Особливу увагу заступник голови ОДА звернув на медичному забезпеченні, створенні належних санітарно-гігієнічних умов для прочан. Хід Патріаршої прощі буде транслюватися в прямому ефірі обласного телебачення «Галичина».

На завершення отець Олег від імені архиєпископа і митрополита Володимира Війтишина щиро подякував представникам влади за допомогу у проведенні Всеукраїнської патріаршої прощі, медичному забезпеченні, порядку та інформаційної підтримки.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next