АКТУАЛЬНО

Відбулося чергове засідання Комісій Львівської архиєпархії УГКЦ

Четвер, 28 січня 2010, 11:01
26 січня 2010 року, відбулося засідання голів комісій Львівської архиєпархії. Головуючим та координатором зустрічі був о. Володимир Ольшанецький, синкл у справах мирян.
26 січня 2010 року, відбулося засідання голів комісій Львівської архиєпархії. Головуючим та координатором зустрічі був о. Володимир Ольшанецький, синкл у справах мирян. Доповідувачі: о. Юрій Воловецький - референт шкільництва; о. Володимир Мощич - голова комісії Душпастирства охорони здоров’я; о. Тарас Милян - голова молодіжної комісії; о.Тарас Фітьо - голова комісії у справах родини; о. Андрій Корчагін - головуючий у справах Євангелізації; о. Михайло Гарват - голова Катехитичної комісії, п. Михайло Прийдун - керівник комісії у справах мирян; а також директор Катехитичного центру с. Меланія Сидорик, СНДМ. Зустріч мала за мету, під час дискусії, визначити основні напрямки роботи комісій в найближчому часі. Відтак, була подана інформація про різноманітні заходи, зібрання, які організовуються архиєпархіяльними комісіями. Насамперед йшлося про важливість реколекційних наук для працівників Львівської архиєпархії, та духовні зустрічі-розважання для дружин священиків. Молодіжна комісія, закликає усіх молодих людей Львівської архиєпархії не бути байдужими, завжди брати участь у житті парафій. На сьогодні вже є складено план святкування тих, чи інших  заходів, свят. Комісія у справах родини наголошує про важливість приготування наречених до Святого Таїнства Подружжя. Також, зважаючи на попередній досвід проведення спільних подорожей, семінарів для батьків і дітей, виявили їхню необхідність, адже вони потрібні, щоби впливати позитивно на родини, ще більше ріднити та зближувати не чужих одне одному людей. Щодо Комісій у справах шкільництва та Катехитичної, то йшлося про те, щоб скорегувати функціонування католицьких шкіл, для глибинного формування у дітей християнського бачення різних життєвих ситуацій, і правильного сприйняття не тільки тих предметів, які викладені у навчальній програмі, але це стосується й уроків Катехизації та християнської етики. Загалом усі представники Комісій Львівської архиєпархії, зійшлися на думці про потрібність спільних зустрічей, проведення конкурсів, прощ. Дуже важливою є підтримка та допомога християнським організаціям. На завершення, усі присутні висловили задоволення, що в такий спосіб мали чудову нагоду зустрітися, і плідно попрацювати.

Зоряна Грабик,

прес-секретар Львівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав привітав Блаженнішого Епіфанія18 грудня

У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш...

МЕДІА
Prev Next