АКТУАЛЬНО

Відбувся онлайн-семінар для катехитів Харківського екзархату

Середа, 11 листопада 2020, 12:33
6-7 листопада проходив онлайн-семінар для катехитів Харківського екзархату. Захід відбувся з ініціативи катехитичної комісії екзархату під головуванням с. Олексії Пограничної (Згромадження сестер святого Йосифа).

Духовні науки для катехитів проводив о. Петро Майба, СДБ. На початку до учасників семінару звернувся владика Василій, екзарх Харківський, який благословив їх та побажав їм плідної праці на славу Божу.

Отець Петро запропонував роздумувати на три теми. Насамперед, говорили про євангельську зустріч Христа і багатого юнака. У контексті цього священник згадав вислів Матері Терези, що сенс життя в тому, щоб наповнити кожну хвилину любов’ю.

Друга тема стосувалася зустрічі Христа із самарянкою. У світлі цієї євангельської події о. Петро підкреслив важливість живих стосунків з Богом. Під час третьої науки учасники спільно розважали над темою “Бог є любов”.

На завершення семінару відбулася також духовна зустріч о. Петра із молодіжною спільнотою “Квіти Слобожанщини” із Харкова, під час якої молоді люди могли задати священнику запитання та поспілкуватися на важливі для них теми.

Пресслужба Харківського екзархату


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next