АКТУАЛЬНО

Відбувся семінар для священиків Харківського екзархату

Неділя, 18 жовтня 2015, 20:28
16 жовтня 2015 року для священиків Харківського екзархату проведено семінар-тренінг на тему «Психологічна травма, стрес, ПТСР. Віра, як важливий ресурс у роботі з травмою. Шляхи духовно-психологічної віднови та супроводу у кризі».

Захід відбувся з ініціативи Координаційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях, яка діє при Патріаршій Курії Української Греко-Католицької Церкви.

У заході взяли участь усі священики разом з Екзархом Харківським Василем (Тучапцем), котрі у своєму душпастирському служінні зустрічаються з особами, які внаслідок бойових дій на території України потребують духовної опіки та кваліфікованої психологічної допомоги.

Захід проводили кризові психологи ГО «Будинок Людини», що діє у м. Харкові, Чернякова Наталя та Черепова Катерина. Під час семінару його учасники мали змогу дізнатися більше про капеланське служіння від військового капелана.

За словами пані Оксани Черепової, віра - це дуже важливий ресурс у роботі з травмою, який психологи не повинні ігнорувати, але священики у свою чергу не повинні відмовлятися від психологічних знань. Наші професії - не конкуренти, а, навпаки, йдучи рука об руку, можуть стати силою для нужденних людей».

Прес-служба Харківського екзархату

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next