АКТУАЛЬНО

Відчуй-скуштуй-послухай-пострибай: Як у Львові пройшов фестиваль християнської молоді "Вітер На-Дії"?

Вівторок, 17 вересня 2019, 10:29
Десятки подій, сотня спікерів, драйвова музика та смаколики — саме так цього року розважав і розвивав фестиваль християнської молоді "Вітер На-Дії", який відбувся 15 вересня у Львові.

IV Всеукраїнський захід мав широкий міжконфесійний формат, адже  завітати на подію зміг кожен охочий не залежно від своїх релігійних вподобань та віку.

Гаслом фестивалю стали слова митрополита Андрея Шептицького: "Хто справді любить, той дбає за інших, їхнє добро лежить йому на серці". Організатори — Комісія УГКЦ у справах молоді — переконані, що успіх у тій чи інші сфері можна назвати успіхом лише тоді, коли діяльність продукує важливі моральні цінності, зокрема любов до своєї справи та до ближніх людей.

"Вітер На-Дії" розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк, президент Українського католицького університету. "Нас тут щонайменше у сто разів більше, ніж було апостолів у Христа. Якщо ми будемо справжніми християнами, то зможемо зробити великі зміни в нашому суспільстві. Дорога молоде, ви є нашим "Вітром На-Дії", ви можете бути вільними, здоровими, можете творити великі справи, нехай Бог благословить вас у цьому!" — такими словами звернувся до учасників свята владика Борис.

Варто зазначити, що локаціями заходу стали корпуси Українського католицького університету (Центр Шептицького УКУ, Академічний корпус, церква Святої Софії Премудрості), а також у Стрийському парку та дерев’яній церкві Блаженних мучеників УГКЦ (вул. Стрийська, 29а). Саме на цих майданчиках відвідувачі змогли знайти подію та спікера "за своїм смаком": благодійні виставки, презентації книжок, дискусії на різні теми, духовний майданчик, розваги, а також денна та вечірня сцена.

"Я вдруге відвідую "Вітер На-Дії", бо надзвичайно подобається атмосфера фестивалю. Я хочу послухати лекції, бо тут є цікаві спікери. Після таких зустрічей дізнаюся чимало нового", — розповідає школярка Христина Петринка, яка приїхала на фест з містечка Сокаль, що на Львівщині.

Слід зауважити, що гості свята не забували також ділитися своїми враженнями й у соцмережах. "Я пережила неймовірний, унікальний досвід. Була на фестивалі "Вітер На-Дії”, де зібралося понад 10 тисяч юнаків та юначок з усієї України. Відчуваю небувале піднесення, бо змогла поділитися з учасниками фестивалю тим, що вмію. Розповідала про нашу суперсилу — про емоції, без управління якими неможливо стати внутрішньо вільними, та за допомогою яких можна досягати будь-яких наймасштабніших результатів. Розповіла про те, як давати раду своїм емоціям і пришвидшувати досягнення бажаного, та при цьому бути успішними та щасливими. Як менторка власників бізнесу, тішуся бути корисною для цієї спільноти — це майбутні лідери, ті, хто завтра змінюватиме нашу країну на краще та допомагатиме їй стати могутньою і процвітаючою", — підкреслила спікерка, викладачка та письменниця Валерія Козлова.

Додамо, що вдень розігрівали публіку такі музичні гурти, як "PopryVse", "SofiBand", "Quo Vadis_DDS", "ModernFolk", "Зорі-Роси" та "МетаНоя". А ввечері музичною "родзинкою" свята стали групи "Кана" та ДикоBrass, а також хедлайнери фесту — гурт "Антитіла".

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Екуменічна діяльність Блаженнішого Любомира Гузара», - о. Ігор Шабан в проєкті «Сім штрихів до портрету»27 жовтня

«Екуменічна діяльність Блаженнішого Любомира Гузара», - о. Ігор Шабан в проєкті «Сім штрихів до портрету». Автор: протоієрей Ігор Шабан,...

МЕДІА
Prev Next