АКТУАЛЬНО

Відеоколяда семінаристів Дрогобицької духовної семінарії перетнула позначку в 1,5 мільйона переглядів

Неділя, 26 грудня 2021, 20:02
В інтернеті стрімко поширюється відеоролик з колядками у виконанні студентів Дрогобицької духовної семінарії. За перші два дні кількість його переглядів у фейсбуці перевищила півтора мільйона з більш ніж 100 тисячами уподобань, 25 тисячами поширень і 1,3 тисячі коментарів.

Семінаристи так розповідають про обставини постання відеороликів: «Ми задумали зняти привітання з Різдвом Христовим. Коли 20 грудня проводили у приміщенні семінарії зйомки, це побачив о. Ігор Цмоканич, викладач нашої семінарії, і запропонував нам зняти якісь кадри у дрогобицькій ратуші. Ми відгукнулися на цю пропозицію і разом із ним за сприяння співробітників міського Туристично-інформаційного центру піднялися на вежу ратуші, де з висоти пташиного польоту відкривається прекрасний вигляд на Дрогобич. Там ми заколядували вперше. Згодом у дворику ратуші ми заколядували ще раз. Наступного дня ці два відео були опубліковані на фейсбук-сторінках Туристично-інформаційного центру м. Дрогобича та о. Ігоря Цмоканича та набрали кількадесять тисяч переглядів. Та найбільшої популярності вони здобули, коли з’явилися на фейсбук-сторінці ресурсу "Духовна велич Львова": станом на 25 грудня 700 тисяч – відеоролик з вежі, а 1,1 мільйона ролик з дворика ратуші».

Станом на вечір 26 грудня кількість переглядів зросла до понад 1,5 мільйона переглядів.

Запрошуємо приєднатися до коляди дрогобицьких семінаристів, переглянувши відповідне відео на ютуб-каналі Дрогобицької духовної семінарії.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами Дрогобицької духовної семінарії

ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next