АКТУАЛЬНО

Відеозапис Чину інтронізації та Архиєрейської Божественної Літургії буде видано на DVD

Четвер, 31 березня 2011, 22:14
У Хрестопоклонну неділю, 27 березня, обраний Виборчим Синодом Єпископів УГКЦ і потверджений Вселенським Архиєреєм новий Глава УГКЦ, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Блаженніший Святослав зійшов на престол. Інтронізацію Блаженнішого Святослава у прямому ефірі транслювали 5 канал та телеканал ТВі. Крім того, на офіційній веб-сторінці УГКЦ було організовано інтернет-трансляцію цієї події.
У Хрестопоклонну неділю, 27 березня, обраний Виборчим Синодом Єпископів УГКЦ і потверджений Вселенським Архиєреєм новий Глава УГКЦ, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Блаженніший Святослав зійшов на престол. Інтронізацію Блаженнішого Святослава у прямому ефірі транслювали 5 канал та телеканал ТВі. Крім того, на офіційній веб-сторінці УГКЦ було організовано інтернет-трансляцію цієї події. На замовлення оргкомітету, зйомки Чину інтронізації та Архиєрейської Божественної Літургії проводила компанія «Золоті ворота». Вона передала нам якісний відеозапис всього, що відбувалося того дня у соборі Воскресіння Христового. У компресованій версії у форматі .flv це відео можна переглянути на нашій веб-сторінці за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/1725.0.html. Крім того, на численні прохання вірних ми вирішили видати відеозапис цієї історичної події на DVD-дисках. Планується, що у Квітну неділю їх можна буде придбати у храмах УГКЦ у великих містах: Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську тощо. На Великдень диски із записом інтронізації та Літургії надійдуть до храмів УГКЦ у всій Україні. Просимо стежити за нашими повідомленнями.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«БОЖЕ СЛОВО І КАТЕХИЗАЦІЯ», – Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року12 грудня

Дорогі родини! «Ваша домівка є першою і найважливішою школою, де ваші діти мають навчитися любити Бога і людей. Якою буде та школа, таким буде й...

МЕДІА
Prev Next