АКТУАЛЬНО

Відвідини засуджених жінок у ВК №63 з нагоди Дня особливої уваги до в’язничного служіння

Понеділок, 05 лютого 2018, 12:34
У суботу, 3 лютого, напередодні Неділі про Блудного Сина, за сприяння владики Теодора, Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, ув’язнених жінок, що відбувають покарання у Збаразькій ВК №63 відвідали гості зі Львова – хор «Осанна» церкви Божої Премудрості разом зі своїм духовним наставником отцем Василем Захарусем, ієромонахом Студійського уставу і в’язничним капеланом установи отцем Омеляном Колодчаком.

Саме в цю неділю Свята Церква привертає особливу увагу до в’язничного служіння. «Відкрити своє серце, сповнене любові для ув’язнених» – закликає владика Михаїл Колтун, Голова Департаменту УГКЦ у справах  душпастирства силових структур України.

Сьогодні гості принесли Боже Світло до тих, хто найбільше цього потребує. Духовною поживою для засуджених стала неперевершена гра акторів у Різдвяній містерії. Українські колядки підносили на дусі жінок, і вони колядували спільно цілим залом. Опісля отці відслужили біля копії Унівської Чудотвоної ікони Пресвятої Богородиці Молебень за всіх ув’язнених і працівників установи. «Просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, – з такими словами звернувся отець Василь до присутніх. Сьогоднішнє Вертепне дійство вказує нам зірку, яка веде до Ісуса. Ісус приходить, щоб дарувати нам життя вічне. Ніколи не потрібно впадати у відчай, а просити у Бога допомоги пройти всі випробування. А Бог приготував для нас надзвичайні дари.» Після Молебню всі мали змогу приступити до Чудотворної ікони і випросити в Матері Божої те, що найбільше потрібно у їхньому житті. Під зворушливе виконання колядок хористами «Осанни» отець Василь усіх помирував і окропив Йорданською Святою водою. Крім духовної поживи засуджені отримали від гостей солодкі подарунки і духовну літературу.

Отець Омелян зазначив, що у Неділю про Блудного Сина у церквах Тернопільсько-Зборівської архиєпархії будуть молитися за всіх  ув’язнених  і працівників пенітенціарної служби і запевнив жінок, що згадає їх у своїх молитвах на завтрашній недільній Божественній Літургії. «Неділя про Блудного Сина показує нам безграничне Боже Милосердя. Бог, як наш люблячий отець приймає нас з усіма недоліками і провинами. Він перший простягає нам свою руку, щоб подарувати Божий мир в серцях кожного, хто шукає прощення.» Заступник начальника установи з соціально-виховної роботи Людимила Василівна Леськів подякувала гостям і запросила до подальшої співпраці.

prison-pastoral.blogspot.com

ПУБЛІКАЦІЇ

«Той, хто затримує зарплату працівникам, забирає в них можливість жити», — цитати Глави УГКЦ про оплату праці22 лютого

У черговому прямому ефірі інтерактивного проекту «Відкрита Церква» 17 лютого на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав...

МЕДІА
Prev Next