АКТУАЛЬНО

Вірні УГКЦ моляться за Кримський екзархат та за збереження єдності і соборності України

П'ятниця, 28 лютого 2014, 21:00
У ці дні усі ми молимося за мир і безпеку для усіх мешканців Кримського півострова, особливо для священнослужителів і мирян нашого Кримського екзархату. Просимо їх пам’ятати, що за їхніми плечима стоїть велика Церква, яка зараз є разом з ними.

Про це у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ сказав Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, говорячи про напружену ситуацію, яка склалася в Кримській автономії.

Глава УГКЦ наголосив, що у молитві за громадян України, які живуть в Автономній Республіці Крим, у ці дні єднаються вірні нашої Церкви по цілому світу.

«Уся велика родина вірних УГКЦ благає у милосердного Господа про Його заступництво і поміч, щоб у мирний спосіб було подолано загострення ситуації в Криму та збережено єдність і соборність нашої держави», – зазначив Блаженніший Святослав.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next