АКТУАЛЬНО

Вісім священиків УГКЦ стануть учасниками навчання CPE (Clinacal pastoral education)

Вівторок, 03 червня 2014, 13:53
Як повідомив голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я о. Андрій Логін під час чергового засідання голів однойменних єпархіальних комісій 3 червня 2014 року у Львові, вісім священиків із різних єпархій та екзархатів УГКЦ, що душпастирюють у цій галузі, стануть учасниками навчання CPE (Clinacal pastoral education).

Таке навчання розраховане на два роки (щороку три блоки, кожен триватиме два тижні). Одна частина навчання проводитиметься в Зальцбурзі (Австрія), а інша - в Україні. Священики навчатимуться вже з осені.

За словами о. Андрія, це нагода для капелана заглибитися у власний внутрішній світ, щоб проаналізувати свою душпастирську працю в галузі охорони здоров’я. По завершенні навчання, як твердить голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, священики морально зобов’язані вишколювати в Україні медичних капеланів.

Додамо, що CPE – це навчання ефективного медичного пастирського піклування. Воно стало основним методом навчання капеланів у лікарнях та хоспісах США, Великобританії, Австралії та Нової Зеландії.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next