АКТУАЛЬНО

Вісімдесятирічний ювілей храму Христа Царя відсвяткували в Івано-Франківську

Вівторок, 30 жовтня 2018, 10:10
Урочисту Архиєрейську Літургію в день храмового свята парафії Царя Христа очолив Правлячий архиєрей Бучацької єпархії Дмитро (Григорак).

З архиєреєм співслужили: генеральний радник і секретар Василіанського чину о. Діонісій Заведюк, ЧСВВ, протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, ігумени монастирів провінції, отці василіани та пресвітери, які завітали на свято з близьких і далеких парафій. На Святу Літургію також зібралися сотні іванофранківців і гостей міста.

У своєму слові владика подякував ченцям за їхнє монаше і парафіяльне служіння. «Я тут служив ще у 1998 році і відтоді бачу просто вражаючі зміни – не лише тому, що є новобудови, але і сама атмосфера, взаємовідносини між людьми зовсім не ті, що були раніше. Проте – це лише дорога до святості, яка ніколи не закінчиться і не лише на цьому світі. Тому – вперед. Бог ще не все сказав через вас, отці. Тому бажаю дочекати до сторічного ювілею церкви – це цілком реально, ми всі помолодшаємо до того часу ще більше. Тож Божого благословення і всього найкращого», – побажав архиєрей.

Настоятель парафії Царя Христа, ігумен монастиря отців василіан в Івано-Франківську о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, подякував за присутність владиці Дмитру, протоігумену й усім отцям, владі міста та області, а також священикам, які служать у парафії Царя Христа. «Ми щасливі, що можемо служити в цій парафії, бо знаємо скільки радості приносить це служіння людям, які його хочуть і потребують, і дійсно шукають. Тому дякуємо, що маємо роботу тут. Хай Господь винагородить. Цей ювілей – передусім ювілей парафії, яка є громадою віруючих».

На завершення Літургії отцю Йосафату Хаймику були вручені вітальні грамоти від Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина), влади міста та області.

Чудовим завершенням святкування ювілею храму Царя Христа стала концертна програма – мистецька академія «Будуємо храм разом» в обласній філармонії. Колективи, які є гордістю парафії і знані далеко за межами Прикарпаття та України, укотре вразили своїм високим професійним виконавським рівнем і майстерністю. Це хори «Cantemus», «Осанна», «Істина», «Надія». Особливо тепло зустрічали глядачі виконання отця Климентія Шувара, ЧСВВ, у спроводі колективу «Аве, Марія». Гучні оплески лунали також після виступу гостей з Києва – «Малого хору Василія Великого» у супроводі колективу «Дрім оркестра». Гарним сюрпризом став спільний виступ усіх колективів, дитячого хору «Божі ангелята» та василіанських аніматорів.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

 
ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Груца: «Вчуся не витрачати життєву енергію на образи, водночас стараюся сміятися із самого себе»03 липня

У нашій Церкві у звичному ритмі життя маємо можливість час від часу зустрічатися з єпископами під час Архиєрейських Літургій, з нагоди певних...

МЕДІА
Prev Next