АКТУАЛЬНО

Вісімнадцятеро дітей піде в перший клас до Коломийської католицької школи

Четвер, 18 червня 2020, 10:07
Готуючись до початку наступного навчального року в Католицькій школі «Коломийська гімназія святого папи Івана Павла ІІ», дирекція школи провела збори з батьками майбутніх першокласників.

Навчати своїх дітей у католицькій школі, де діти матимуть можливість зростати духовно, з молитвою і душпастирською опікою, вирішили вісімнадцять християнських родин.

На збори  завітав Коломийський  єпископ Василь Івасюк, який поблагословив присутніх та розповів про відповідальність Церкви за виховання дітей.

Директорка школи Галина Луцак розповіла батькам про організаційні моменти підготовки та майбутнього навчання діток із врахуванням можливих карантинних обмежень. Присутні також обговорили різноманітні пропозиції і побажання батьків та представників школи, щоб дітям було зручніше і цікавіше «гризти граніт шкільної науки».

Директор БФ «Карітас Коломия» о. Сергій Триф’як  розповів про фінансово-економічну ситуацію щодо роботи школи та про плани розвитку. Зокрема, у Коломийській міській раді проговорюється питання передачі для Католицької школи приміщення колишнього онкодиспансеру та створення навчального католицького комплексу.

«Сподіваємося, що ця добра справа, яку започаткував світлої пам’яті владика Микола Сімкайло, і активно продовжує розвивати владика Василь Івасюк, зможе невдовзі реалізуватися, щоб наші діти могли здобувати якісні знання в поєднанні з духовним розвитком», — кажуть працівники Коломийського благодійного фонду «Карітас».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у Світлий понеділок – день престольного празника Патріаршого собору05 травня

Хочемо сьогодні в молитві з вдячністю згадати всіх тих, які долучалися, долучаються і ще долучаться до завершення будівництва нашого...

МЕДІА
Prev Next