АКТУАЛЬНО

«Вітаємо та дякуємо за ваше самовіддане служіння», - митрополит Володимир привітав лікарів Лікувально-діагностичного центру святого Луки із черговою річницею

Середа, 23 вересня 2020, 10:36
«Дорогі у Христі працівники та лікарі нашого Лікувально-діагностичного центру святого Луки! Шість років тому, коли з Господньої волі ми розпочали наше спільне діло, годі було й уявити, що масштаби нашої роботи сягатимуть таких висот», - написав владика Володимир Війтишин, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський. Про це повідомили в Департаменті інформації Івано-Франківської архиєпархії.

Протягом цих років лікарі, не покладаючи рук, трудилися на благо вірних, особливо тих, хто перебуває в нужді.

Як відзначив владика Володимир, будь-який лікувальний заклад – це відповідь надії на виклик болю і водночас місце, в якому співіснують людська велич та людська неміч. «Бачити в кожному пацієнтові, який до вас звертається, передусім саме людину – це великий дар, яким вас нагородив Господь, і за це ми сьогодні спільно хочемо Йому дякувати», - сказав архиєрей.

Вітаючи лікарів Лікувально-діагностичного центру святого Луки, єпископ подякував їм та просив Господнього заступництва для кожного із них, які стоять на передовій, захищаючи та оберігаючи всіх від невидимого але такого смертельного вірусу.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next