АКТУАЛЬНО

Військові капелани Львівської архиєпархії зустрілися з капеланами Збройних сил США та Канади

Понеділок, 02 березня 2020, 10:23
28 лютого відбулася зустріч військових капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ із капеланами Збройних сил Сполучених Штатів Америки - підполковником Клеєм Салмела та старшим сержантом Самулем Сомом, а також із військовим капеланом Збройних сил Канади о. Іваном Нагачевським.

Зустріч розпочалася з молитви за військовослужбовців та знайомства капеланів США і Канади з діяльністю Центру військового капеланства ЛА УГКЦ. Опісля гості поділилися власним досвідом капеланського служіння у Збройних силах своїх держав, а також розповіли про своє відрядження до України та про завдання, які вони тут виконують для військових із України і своїх країн. Зокрема, капелани поділилися своїми думками про те, як допомогти військовослужбовцям, які не є релігійними людьми, познайомитися з Богом, а також які методи варто використовувати капелану для того, щоб зацікавити та мотивувати військових до праці над своїм духовним життям.

На завершення зустрічі голова Центру військового капеланства ЛА УГКЦ о. Тарас Михальчук подякував капеланам за свідчення та ділення досвідом і пообіцяв продовжувати співпрацю між капеланами України, США та Канади.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next