АКТУАЛЬНО

Військові капелани УГКЦ провели онлайн-зустріч з міністром оборони України

П'ятниця, 10 грудня 2021, 12:06
Міністр оборони України Олексій Рєзніков провів онлайн-зустріч із військовими капеланами Української Греко-Католицької Церкви у рамках XV Всеукраїнської конференції військових капеланів УГКЦ.

Цьогорічний з‘їзд військових капеланів присвячений поглибленню спільного усвідомлення місії військового капелана. Зустріч міністра оборони з військовими душпастирями проходила на тлі нещодавно ухваленого Верховною Радою Закону України «Про службу військового капеланства». Керівник оборонного відомства запевнив у готовності надавати усю необхідну підтримку та допомогу на початковому етапі створення нової служби й відповів на запитання капеланів, присутніх на з’їзді.

Міністр високо оцінив діяльність військових капеланів у лавах Збройних Сил України та виразив слова вдячності за їхнє віддане служіння, а також поділився своїми міркуваннями з приводу визначення пріоритетів у задоволенні духовно-релігійних потреб військовослужбовців і сприянню їхньому духовному здоров’ю та цілісному розвиткові.

У присутніх капеланів залишилися позитивні враження від спілкування та надія на сприяння з боку держави налагодженню ефективної діяльності інституту військового капеланства в Україні.

Департамент військового капеланства
Патріаршої курії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Хочемо бути парафією, яка виходить поза мури храму», – о. Григорій Джала про парафію УГКЦ в Чорноморську13 січня

Парафія Святого пророка Іллі УГКЦ в м. Чорноморськ (Одеська обл.) заснована у 1997 році. Протягом 16 років її обслуговував о. Роман Проців. А...

МЕДІА
Prev Next