АКТУАЛЬНО

Військовий єпископ Михайло (Колтун) привітав 184-й Навчальний центр Національної академії сухопутних військ з п'ятою річницею

П'ятниця, 01 вересня 2017, 17:35
31 серпня 2017 року в 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості з нагоди п'ятої річниці від заснування.

Військовослужбовців прийшли привітати керівники, рідні та близькі, а також військовий єпископ Михайло (Колтун) та капелани Центру військового капеланства ЛА УГКЦ, які подарували 184-му Центру мультимедійні засоби.

З часу початку російської агресії на Сході України 184-й Навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зробив свій гідний внесок у зміцнення обороноздатності держави. У складний для України час, коли держава одночасно відбудовує економіку та відбиває атаки терористів і регулярної армії Російської Федерації, Навчальний центр організував належний процес підготовки професійних воїнів, які нині несуть бойову службу в зоні проведення Антитерористичної операції.

Капелани висловили подяку усьому військовому складу 184-го Навчального центру, який сумлінною працею, міцною дисципліною, добросовісним виконанням свого службового обов’язку захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 21-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи18 червня

Від 14 до 17 червня в єпархії Лунгро для італо-албанців континентальної Італії проходила щорічна Зустріч східних католицьких єпископів...

МЕДІА
Prev Next