АКТУАЛЬНО

Військовий єпископ Михайло (Колтун) привітав 184-й Навчальний центр Національної академії сухопутних військ з п'ятою річницею

П'ятниця, 01 вересня 2017, 17:35
31 серпня 2017 року в 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості з нагоди п'ятої річниці від заснування.

Військовослужбовців прийшли привітати керівники, рідні та близькі, а також військовий єпископ Михайло (Колтун) та капелани Центру військового капеланства ЛА УГКЦ, які подарували 184-му Центру мультимедійні засоби.

З часу початку російської агресії на Сході України 184-й Навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зробив свій гідний внесок у зміцнення обороноздатності держави. У складний для України час, коли держава одночасно відбудовує економіку та відбиває атаки терористів і регулярної армії Російської Федерації, Навчальний центр організував належний процес підготовки професійних воїнів, які нині несуть бойову службу в зоні проведення Антитерористичної операції.

Капелани висловили подяку усьому військовому складу 184-го Навчального центру, який сумлінною працею, міцною дисципліною, добросовісним виконанням свого службового обов’язку захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next