АКТУАЛЬНО

В Ірпені відбулася молитва батьків за загиблими синами в АТО

Вівторок, 12 грудня 2017, 14:45
9 грудня 2017 року у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Ірпінь, відбулася спільна Божественна Літургія та Панахида батьків за загиблими в АТО синами.

Під час молитви парох громади о. Мирослав Латинник зазначив: «Коли навколо вирують життєві клопоти, та щоденна суєта, ми не вправі забувати про героїчний подвиг наших хлопців, які «померли, щоб ми жили…».

Священик подякував батькам за синів, заохотив до спільних молитов за мир, спокій та усіх воїнів АТО. Також подякував за спільну поїздку батьків до замку «Радомсл», що на Житомирщині.

На своїй сторінці у фейсбук о. Віталій Воєца, сотрудник парафії повідомив: «Щиро дякуємо усім батькам, особливо Наталії Дубчак, яка сама, як мати загиблого героя Олександра Єрмощенка, стала мамою для багатьох наших хлопців та підтримкою для батьків, дружин і дітей наших захисників».

Пригадуємо, що така молитва у храмі УГКЦ в Ірпені відбувається кожної останньої суботи місяця.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Одна з місій України – аби Європа не стала цинічною і байдужою», – Генеральний секретар ССЕЕ о. Дуарте да Куна14 червня

Нещодавно в Києві побував з візитом монсеньйор Дуарте да Куна, Генеральний секретар Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ). Візит...

МЕДІА
Prev Next