АКТУАЛЬНО

В Ірпені відбувся музичний вечір, присвячений Дню захисника України

Вівторок, 15 жовтня 2019, 12:53
13 жовтня 2019 року у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Ірпінь до Дня захисника України відбувся музичний вечір, організований військово-медичним капеланом о. Віталієм Воєцою та парохом храму о. Мирославом Латинником.

Гаслом цього дня стали слова: «Воїн-християнин – це той, хто постійно прагне миру, хто захищає мир».

Перед початком вечора присутні переглянули два зворушливі сюжети про полеглих Героїв Приірпіння та їхні родини. Продовжився вечір виконанням власних пісень Всеволодом Стеблюком, Вячеславом Купрієнком, Еліен Мак, Дариною Зінченко та хором парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня під керівництвом Антоніни Пашківської.

Своїми зворушливими свідченнями ділилися з присутніми військові капелани о. Ростислав Височан, о. Олег Панчиняк та мати полеглого Героя п. Наталія Дубчак.

Наприкінці вечора голова БФ «Крила перемоги» Вікторія Крамаренко вручила подяки та медалі за любов і жертовність до України. Капелан о. Віталій Воєца та місцевий парох о. Мирослав Латинник отримали подяку за мужність, самовідданість, патріотизм, моральну і духовну підтримку воїнів, дружин, матерів, дітей, українських родин, громад Приірпіння та чин служіння Богові й Україні, а також нагороджені відзнакою «За служіння Україні».

Відтак священнослужитель висловив подяку за допомогу в організації цього концерту о. Юліанові Шереметі, Ігорю Найді, Галині Андріїшин, Сергію Потапову та всім, хто долучився до проведення свята. «Окрема подяка нашим Захисникам та їх родинам за те, що ми змогли цей захід провести в мирному Ірпені, та вічна слава нашим полеглим захисникам», – наголосив капелан.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next