АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулося засідання Вченої ради

Четвер, 31 січня 2019, 14:10
30 січня під головуванням проректора з наукової роботи Олега Білоуса відбулося засідання Вченої ради Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

На порядку денному мова йшла, зокрема, про затвердження правил прийому до ВНЗ, про створення наукових підрозділів, про підготовку ліцензійних та акредитаційних справ, про затвердження положення про бібліотеку,  про зміни у складі редакційної колегії наукового вісника Івано-Франківської академії Івана Золотоустого УГКЦ «Добрий Пастир», організацію студентської наукової роботи,  розробку навчально-методичних комплексів з навчальних дисциплін тощо.

Під час засідання члени Вченої ради заслухали доповіді щодо зазначених питань, обмінялися думками, висловили свої пропозиції та прийняли ухвали щодо кожного питання.

Серед іншого, затвердили «Правила прийому у ПЗВО «Івано-Франківська академія Івана Золотоустого», створили три наукові підрозділи, зокрема, «Науково-дослідний інститут історії Церкви» (директор Олег Єгрешій), «Науково-дослідний інститут канонічного права» (директор о. Олександр Левицький), «Науково-дослідний інститут капеланства і родини» (директор о. Руслан П’яста); очолювати колегію наукового вісника «Добрий Пастир» призначили доцента кафедри богослов’я, кандидата наук з богослов’я Архиєпископа і Митрополита Володимира Війтишина; відповідальним за організацію наукової роботи студентів, аспірантів і молодих вчених призначили викладача кафедри богослов’я Василя Тучапця; затверджено також графік і порядок роботи бібліотеки.

Члени Вченої ради обговорили й інші поточні робочі питання діяльності Академії, щодо яких прийняли відповідні рішення і визначили відповідальних осіб за їх виконання.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next