АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківській архиєпархії презентували документальну стрічку «Коронавірус: змінити світ любов’ю»

П'ятниця, 22 травня 2020, 11:17
21 травня відбулася прем’єра документального фільму про діяльність Антикризового координаційного центру Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ під час пандемії Covid-19 під назвою «Коронавірус: змінити світ любов’ю». Фільм презентують у всіх соціальних мережах Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Стрічка розповідає про основні моменти з діяльності антикризового центру, який розпочав свою роботу 27 березня, і протягом цього часу вже зробив чимало. У ній зібрані коментарі як працівників координаційного центру, так і лікарів, на яких передусім була направлена допомога.

Головне гасло фільму виловлене в питанні: чим Церква може допомогти і послужити людям в умовах пандемії? Відповідаючи на нього, митрополит Володимир Війтишин створив антикризовий координаційний центр, робота якого направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в архиєпархії. Так низка структур Івано-Франківської архиєпархії були залучені до допомоги та боротьби з цією епідемією.

Загалом фільм «Коронавірус: змінити світ любов’ю», попри свій короткий хронометраж, а триває він 15 хвилин, покликаний розповісти про основні аспекти діяльності антикризового центру з метою закликати коло широкої громадськості надалі долучатися до діл милосердя щодня, а особливо, коли цього вимагають важкі життєві обставини.

З іншого боку, стрічка є своєрідним звітом перед усіма, хто відгукнувся на заклик митрополита Володимира та долучився до благодійної збірки на потреби боротьби із коронавірусною інфекцією.

Дивіться прем’єру стрічки «Коронавірус: змінити світ любов’ю» 21 травня о 19:30.:

на Архиєпархіальному каналі в Ютубі – https://bit.ly/3bKHV1S

на сторінці Івано-Франківської архиєпархії у мережі Фейсбук – http://bit.ly/2Qh98kT

на сторінці Івано-Франківської архиєпархії у мережі Інстаграм – https://bit.ly/3bPzC4P

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next