АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківській митрополії заснований творчий конкурс серед журналістів

Четвер, 14 грудня 2017, 12:06
З ініціативи владики Володимира (Війтишина), Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ, та у співпраці з обласною Спілкою журналістів Національної спілки журналістів України (НСЖУ) засновано щорічний творчий конкурс на Митрополичу премію серед журналістів, які звершують свою діяльність на території Івано-Франківської митрополії УГКЦ (Івано-Франківська та Чернівецька області).

Започатковуючи цей конкурс, який приурочено до дня проголошення і утворення Івано-Франківської митрополії УГКЦ (13 грудня 2011 р.), Митрополит Володимир наголосив, що метою його проведення є заохочення журналістів до утвердження духовних і моральних цінностей у житті сучасної людини, сім'ї та суспільства.

Затверджено Положення про конкурс та склад його комісії. Митрополичою премією відзначатимуть оригінальні творчі набутки журналістів, опубліковані (оприлюднені) впродовж двох останніх років у засобах масової інформації, а також ті, що вийшли окремими виданнями й утверджують високі гуманістичні ідеали, сприяють духовному становленню суспільства, показують історичні віхи розвитку Церкви, професійно та неупереджено висвітлюють питання міжконфесійної злагоди.

Додамо, що цьогорічний конкурс проводиться у двох номінаціях: окремо для журналістів церковних і окремо для журналістів світських ЗМІ. Ухвалу про визначення лауреата буде виносити комісія таємним голосуванням її буде затверджувати Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ. Після цього вона буде оприлюднена у засобах масової інформації області до 31 грудня поточного року. Журналістам, удостоєним премії, будуть вручені Дипломи та грошові винагороди (один переможець від церковних та один від світських ЗМІ  отримають по 5 000 гривень). Про день вручення премій буде повідомлено згодом.

Матеріали на здобуття премії слід надіслати до 22 грудня цього року на адресу: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64, Архиєпархіальне управління УГКЦ з поміткою «На Митрополичу премію».

З «Положенням про обласний щорічний творчий конкурс на Митрополичу премію» можна ознайомитися на офіційному сайті Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next