АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську для довічно ув’язнених провели День Біблії

Середа, 13 листопада 2019, 13:05
У вівторок, 12 листопада, в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, що розташована в парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ, священники та волонтери зустрілися з довічно ув’язненими. Захід розпочався зі Служби Божої, яку відслужили в’язничні душпастирі та сотрудники парафії Зіслання Святого Духа – о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький.

Мета зустрічі – заохотити присутніх до читання Слова Божого, щоб кожен знайшов у ньому правдиву дорогу до каяття та спасіння.

Після спільної молитви за солодким частуванням в'язні, волонтери та душпастирі поділилися своїм досвідом першого знайомства з Біблією. Вшанування Святого Письма, роль Божого Слова в житті християн, місце Біблії в молитві та літургійному житті Церкви ‒ були головними темами бесіди.

Разом з учасниками парафіяльної Спільноти святого Миколая священники приготували та подарували засудженим Новий Завіт.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kom.if.ua

 

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next