АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську готуються до XI Міжнародного різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях»

Середа, 25 грудня 2019, 15:04
«Фестиваль «Коляда на Майзлях» об’єднує не тільки колективи з різних регіонів нашої країни та й світу, але він має екуменічний характер», –- розповідає організатор «Коляди» ігумен монастиря отців василіан, настоятель парафії Царя Христа Івано-Франківська о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, – отже, цього року ми запросили парафіяльний хор Православної Церкви України з Івано-Франківська.

Вже вдруге запрошуємо сусідів нашої парафії – християн віри євангельської, які представлять дуже цікавий дитячий колектив. Також заплановано виступ ансамблю «П’ятий океан» з однієї з протестантських спільнот».

Як кажуть організатори, звичайно до участі у фестивалі долучаться представники римо-католицької церкви – з Мадрида. З Бенедиктинського монастиря приїде дитячий хор. У програмі їхнього виступу – старовинний церковний латинський спів.

Особливо цікавим буде також виступ африканського хору святої Терези. Його учасники – студенти івано-франківських вишів, які є парафіянами римо-католицького костелу.

Хор «Флоралія» з Національного університету мистецтв румунського міста Ясси теж візьме участь у «Коляді на Майзлях», як представник Румунської Православної Церкви. «З цим хором ми будемо мати спільну Божественну Літургію під час фестивалю», – ділиться отець Хаймик.

Цьогоріч виступлять на «Коляді» відомі не лише в Україні, а й за її межами церковні колективи і виконавці.  Серед них – знаний вокальний секстет Man Sound.

Фестиваль «Коляда на Майзлях» триватиме з 8 до 12 січня в храмі Царя Христа отців василіан в Івано-Франківську.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next