АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську проходить Міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях»

П'ятниця, 10 січня 2020, 12:33
Цього року фестиваль є вже одинадцятим. Він триватиме до 12 січня. Дійство проходить у храмі Царя Христа в Івано-Франківську. Окремі виступи відбудуться на Вічевому майдані.

Стартував фестиваль 8 січня. Свято розпочалося в церкві Царя Христа з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Разом із владикою молилися отці Чину святого Василія Великого, а також велика кількість містян і гостей обласного центру, які приїхали не лише з різних куточків Прикарпаття, а й з цілої України та з інших країн. Цього року для участі у фестивалі зареєструвалося близько двадцяти колективів. Серед них – гості з Іспанії, Польщі, Румунії та Канади. Окремо слід виділити колективи із зони бойових дій – Волновахи та Попасної.

В офіційному відкритті фестивалю взяли участь колективи монастиря Царя Христа: парафіяльний хор «Надія», юнацько-дитячий хор «Божі ангели», молодіжний хор «Осанна», молодіжний хор «Істина», камерний хор «Cantemus»; а також струнний ансамбль «Quattro Corde» Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк, квартет бандуристок «Гердан», актори муздрамтеатру та Ірина Житинська (м. Вроцлав, Республіка Польща).

Завтра, 11 січня, о 14:00 від монастиря отців василіан до Вічевого майдану Івано-Франківська пройде святкова хода з колядою, на яку організатори сердечно запрошують усіх охочих містян на гостей Прикарпаття.

Пригадуємо, що фестиваль «Коляда на Майзлях» започаткували у 2010 році при монастирі Царя Христа отців василіан, що в м. Івано-Франківську. Організатори мають на меті відновлювати та поширювати різдвяні традиції, колядки, щедрівки.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next