АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську проведено семінар для волонтерів в'язничного душпастирства

Четвер, 10 грудня 2009, 18:28
Дводенний семінар 8 - 9 грудня 2009 року для волонтерів в'язничного душпастирства завершився в Івано-Франківську. Заходи щодо підготовки та реалізації навчання організував головний в’язничний капелан Івано-Франківської єпархії о. Іван Жук.
Дводенний семінар 8 - 9 грудня 2009 року для волонтерів в'язничного душпастирства завершився в Івано-Франківську. Заходи щодо підготовки та реалізації навчання організував головний в’язничний капелан Івано-Франківської єпархії о. Іван Жук. Семінар розпочався 8-го грудня в Івано-Франківському державному художньому музеї відкриттям виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в’язнів «Переображення Господньою Любов'ю». За сприянням директора музею пана Михайла Дейнеги експозицію було розгорнуто на доброчинних засадах. Цю подію було висвітлено міськими й обласними засобами масової інформації. А 3-й канал та радіо "Дзвони" супроводжували семінар протягом двох днів. У навчанні взяли участь студенти та випускники вузів Івано-Франківська, більшість із яких спеціалізуються на предметі соціальна праця. Референт в'язничного душпастирства диякон Костянтин Пантелей ознайомив волонтерів з головними засадами та методами душпастирства. За сприянням завідувача сектора соціально-психологічної та виховної праці пана Ігоря Костенка та заступника начальника Івано-Франківського СІЗО пана Ігоря Степанчука учасники навчання довідалися про структуру, особливості, завдання законодавчу базу, що характеризують сучасну Кримінально-виконавчу систему України. Волонтер душпастирства та педагог-юрист за фахом пані Галина Печіль розповіла про основи ювенальної юстиції. За планом 9 грудня студенти-волонтери відвідали Івано-Франківський Слідчий ізолятор, де четвертий рік здійснюється служіння сестер третього чину Св. Василія Великого під проводом о. Івана Жука. Саме його стараннями та жертовністю доброчинців минулого року було освячено дві каплиці СІЗО: одна для в'язнів – друга, назовні, для родичів утримуваних під вартою. Греко-католики співслужать у справі відродження душ з православними священиками Московського патріархату, що також мають можливість відправляти Літургії у каплиці. На Свято Миколая в'язні відзначатимуть храмове свято. На завершення навчання про євангелізацію, як головне завдання волонтерів у в'язниці говорив преподобний о. Йосафат (Мощич), ігумен Місійного згромадження Св. Ап. Андрія.

 Для Департаменту інформації УГКЦ сестра Християна-Марія  Гойдова


Додаток: Виставка робіт засуджених проходить за адресою: Івано-Франківський державний художній музей
м. Івано-Франківськ, майдан Шептицького, 8 Графік роботи: Вихідний день: понеділок.
Години роботи: з 10:00 до 17:00 год. Телефон: (03422) 4-40-38
Факс: (0342) 51-13-68
Email: museum_ if@inbox.ru
ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next