АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську проведуть реколекції для молодих подружніх пар і наречених

П'ятниця, 22 листопада 2019, 11:33
Вікендові зустрічі-реколекції для молодих подружніх пар і наречених відбудуться з нагоди Року святості подружжя в парафії Святих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську, с. Крихівці, вул. Вербова, 32. Дні духовної віднови триватимуть з 28 листопада по 1 грудня.

«Реколекції, головно, призначені для подружніх пар, які радіють життю і які переживають різноманітні труднощі; для наречених, які готуються створити родину і тих, які з різних причин розійшлися, але все ж таки мають добру волю і бажання знайти спосіб відновити добре і спокійне співжиття», - каже настоятель парафії о. Йосафат Бойко, ВС.

Реколекції для наречених дають можливість краще пізнати одне одного і взаємні очікування; поглибити важливі теми, які стосуються подружнього життя; навчитися розв’язувати конфлікти; зачерпнути досвіду подружнього життя від інших; дізнатися про основи християнського подружжя та як у вірі та любові будувати щасливу родину.

Протягом зустрічі з подружніми парами та нареченими будуть спілкуватися священники та сімейні психологи.

Для додаткової інформації: josafatboyko@ive.org

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next