АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську провели вечір пам’яті блаженного Папи Івана Павла ІІ

Четвер, 24 жовтня 2013, 09:28
Молитовний вечір, присвячений пам’яті блаженного Папи Івана Павла ІІ, відбувся в парафії Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) 23 жовтня. Цей захід проходив у рамках Школи віри, яка вже другий рік поспіль діє при парафії. Це щотижневі катехизаційно-пізнавальні зустрічі для вивчання правд віри.

Цей вечір був проведений у жовтні, оскільки на цей місяць припадає дві дати, дуже тісно пов’язані з життям блаженного Папи: 16 жовтня 1978 року кардинал Кароль Войтила був обраний Папою Римським і 22 жовтня у Католицькій Церкві є днем літургійного спомину блаженного.

Для кожного члена чернечої родини Воплоченого Слова блаженний Папа є духовним батьком, тому що Згромадження було засноване в час його понтифікату і всі його вчення, як наслідника апостола Петра, стали для ченців духовною спадщиною.

Божественну Літургію очолив о. Йосафат Бойко, ВС. Він же виголосив проповідь про Івана Павла ІІ, про святість, яку можна і треба осягнути за прикладом блаженного. Було, зокрема, виокремлено певні чесноти Папи, такі як простота, розум, близькість до людини, милосердя.

Після Літургії перед погруддям Папи, яке знаходиться в храмі, було відчитано молитву-прохання про отримання від Господа Бога благодаті за посередництвом блаженного.

Опісля в конференц-залі парафії всі присутні мали можливість переглянути документальний фільм «Свідчення» - відеорозповідь про життя Івана Павла ІІ з уст його довголітнього секретаря та приятеля кардинала Станіслава Дзівіча. «Свідчення» вийшло у світ у 2007 році як книга «Життя з Каролем», яка містила розмови між кардиналом і Джан Франком Свідеркоскі.

На завершення вечора всі присутні отримали буклети з біографією Папи Івана Павла ІІ та піснею про нього «Навчи нас, великий Папо», яку сестри-монахині навчили всіх співати. Отець Йосафат закликав всіх присутніх любити Церкву так, як її любив наш Папа, і поділився своїми враженнями від того прекрасного дня 25 квітня 2004 року, коли мав гарну нагоду дияконувати на пасхальній Службі Божій, яку очолив Святіший Отець.   

 

о. Йосафат Бойко, ВС

(www.pkm.if.ua)

ПУБЛІКАЦІЇ

Чому треба молитися насамперед за інших, а потім за себе?06 червня

Сьогодні в нашій бесіді я запрошую всіх вас зробити наступний крок у нашому духовному пошукові справжньої молитви.

МЕДІА
Prev Next