АКТУАЛЬНО

В Івано-Франківську пройде архиєпархіальна проща до митрополичого собору

Середа, 13 грудня 2017, 12:14
13 грудня 2017 року, у день Апостола Андрія Первозванного та 6-ту річницю заснування Івано-Франківської митрополії УГКЦ, відбудеться архиєпархіальна проща до митрополичого собору Воскресіння Христового.

По завершенні Святої Літургії в храмі будуть виставлені мощі та ікони блаженних новомучеників Івано-Франківських (Станіславівських) Івана Слезюка, Симеона Лукача та Григорія Хомишина для їх прилюдного почитання.

У цей день усі вірні мають нагоду отримати повний відпуст згідно зі звичайними умовами - Таїнство Сповіді, Пресвята Євхаристія і молитва в наміренні Святішого Отця.

Пригадуємо, прощу до архикатедрального і митрополичого собору Воскресіння Христового в м. Івано-Франківську на честь блаженних новомучеників Івано-Франківських (Станіславівських) Івана Слезюка, Симеона Лукача та Григорія Хомишина вперше було проголошено у 2016 році  Декретом Митрополита Володимира (Війтишина).

Західне бюро «Живого ТБ» за інформацією прес-служби Івано-Франківської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next